Видео

СКАНДАЛОЗНО: Погледнете што направи овој патник во автобусот број 22

На социјалните мрежи, поточно на фејсбук групата “Ѕид на сообраќајниот срам“ се појави шокантна снимка од еден патник во автобусите на градскиот јавен превоз. Во видеото јасно може да се забележи како патникот во автобусот […]

Uncategorized

Дневен хороскоп СРЕДА, 1 февруари

Овен Денот ви носи и поволни и неповолни настани. Ќе имате многу средби и разговори, па постојано ќе бидете запослени. Во целост вашата ситуација е добра, но би требало повеќе да внимавате на финансискиот дел […]

Хороскоп

ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ И ПАРИТЕ: Лавот верува дека заслужува да биде богат, а Бикот стравува од…

Често се грижите за вашата финансиска состојба? Дали ќе бидете богати или сиромашни? Дали ќе живеете скромно или луксузно? Откријте што кажуваат планетите за тоа како се чувствувате во врска со парите. Јарецот почнува да […]

Хороскоп

Мажите би направиле се за жена од овој хороскопски знак!

Тие сакаат да запознаваат нови луѓе, не се вообразени, но немаат интерес за долги љубовни врски. Непредвидливи и својата љубезна маска многу брзо можат да ја заменат со оддалеченост и арогантност. Од потенцијалните партнери бараат […]

Хороскоп

ХОРОСКОП 2017 – Ова се знаците кои ќе имаат најуспешна година

Ова се хороскопските знаци кои ќе имаат најуспешна година… Јарец Конечно вашата тврдоглавост ќе биде конструктивна и со тоа ќе се постигнат две многу важни за вас цели кои беа прогонувани долго време. Годината ќе […]

Хороскоп

СИТЕ СЕ ВРТАТ ПО НИВ: Ова се трите најубави хороскопски знаци!

Не велиме дека оваа поделба е стриктна и дека секој хороскопски знак не поседува посебна убавина, но според мислењето на астролозите според убавината се истакнуваат овие три хороскопски знаци. Во продолжение може да видите за […]

Хороскоп

НЕ ИМ Е ЛЕСНО: Oва е хороскопскиот знак што има најмалку среќа во животот

Oва е хороскопскиот знак што има најмалку среќа во животот. Претставниците на овој знак умеат да ги решаваат проблемите на блиските, но многу ретко стигнуваат до решавање на своите. Животот постојано ги изненадува непријатно – […]

Живот

Поучна индијанска приказна која ќе ви ја врати надежта во животот

Постои една легенда кај Чироки Индијанците која раскажува за момчињата кои стануваат возрасни личности. Нејзината содржина е кратка, јасна и носи само една порака која е неверојатно моќна и поучна. Токму поради нејзината вредност, таа […]