Uncategorized

Овие хороскопски знаци утре ќе се чувствуваат изгубено

БИК Домот и работата и понатаму се ваша главна преокупација. Доколку сте вработени, денес ќе се чувствувате изгубено. Чувствувате недостиг на енергија, но и недостиг на мотивација. Ако сте невработени, можно е да добиете понуда […]

Uncategorized

Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 17 октомври

ОВЕН Нема никакви причина неделните вибрации да не продолжат и денес, особено што и нема некакви аспекти кои би го оспорувале тоа. Неделните аспекти беа друштвеност, радост, среќа поради дружба, чувства. Значи денес сето можно, […]

Uncategorized

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 16 октомври

Овен Имате потреба да воведете некои промени во вашиот живот, но сѐ уште не знаете кои ви се приоритетите. Послушајте го вашиот внатрешен глас или совет од некоја личност која добро ве познава, и нема […]

Uncategorized

Два хороскопски знаци утре ги очекува финансиска добивка

Два хороскопски знаци утре ги очекуваат финансиски приливи. Проверете дали и вие сте еден од нив подолу. Рак Имате многу добри идеи, но освен нив, потребна е и енергија која вие моментално ја немате. Финансиите […]

Uncategorized

Среќа и финансиска добивка викендов може да очекуваат овие три хороскопски знаци

Среќа и финансиска добивка викендов може да очекуваат овие три хороскопски знаци. Проверете дали и вие сте еден од нив. Скорпија Имате високо ниво на концентрација и внатрешна енергија. Ќе можете многу лесно да учите […]

Uncategorized

Викенд хороскоп – 14 и 15 октомври

Овен  Во емотивната врска работите се поставени онака како што вие посакувате, не претерувајте со барањата можете повеќе да изгубите. Ќе имате мали недоразбирања со некои членови од семејството, потребен ви е компромис или едноставно […]

Uncategorized

Дневен хороскоп за ПЕТОК, 13 октомври

ОВЕН Денес ќе бидете спремни на флерт. Чувствувате дека се будите заедно со природата и барате нови предизвици. Во следниот период очекувајте зголемување на финансиите. Не дозволувајте да се случи да потрошите повеќе отколку што […]

Uncategorized

Дневен хороскоп за Четврток, 12 октомври

Овен Ќе ве зафати мрзеливост, а од вас ќе се бара повеќе активност и работа, бидејќи промените со кои ќе се соочите се доста сериозни. Нејасните односи со соработиците ќе морате најбрзо што можете да […]

Uncategorized

Овие хороскопски знаци утре животот ќе ги израдува со прилив на пари

СКОРПИЈА Денес ќе ви пристигне мал прилив кој ќе ви ја врати самодовербата. Ќе забележите дека и членовите на вашето семејство ќе сакаат да се вклучат во решавањето на вашите финансиски проблеми. Тие ќе ви […]