Uncategorized

Дама со 7 докторати, 5 синови и 2 ќерки – запознајте ја сопругата на катарскиот емир

Сопругата на поранешниот катарски емир негува елегантен и препознатлив стил, а нејзината гардероба во потполност ја сочинуваат парчиња од познати славни дизајнери и модни куќи. Шеиката Моза Бинт Насер важи за една од најубаво облечените […]

Uncategorized

Денеска е Мала Богородица: Никако не правете го ова, во спротивно правите голем грев

Народот верува дека Богородица е мајка на сите мајки, дека е заштитничка на жените особено на леунките поради што кога жените раѓаат ја повикуваат да им помогне полесно да поминат. Народот верувал дека Богородица им […]

Uncategorized

Овие хороскопски знаци утре ги чека тежок ден

Девица Не располагате со енергија која ви е потребна за совлажување на работните задачи. Можеби некој од вашето семејство врши голем притисок врз вас и ви ја одзема енергијата која треба да ја насочите на […]

No Picture
Uncategorized

Аца Лукас фатен со новата девојка:Таа е познатата актерка

Како што дознаваат српските медиуми, девојката со која Лукас дојде на прославата на српските кошаркари е српска актерка која публиката ја знае по улогите во сериите „Нашата мала клиника“, односно „Будва на пена од море“. […]

No Picture
Uncategorized

ФОТО: Ова е првата фотографија од ќерката на водителката Милена Антовска

Водителката на Утринската емисија на Канал 5, Милена Антовска со причина е отсутна од пред тв екраните и ужива во своето мајчинство.   Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и на свет ја […]

Uncategorized

Јелена на неа и се јавила минута пред да ја убијат – ова и биле последните зборови

По трагедијата со Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, почина и нејзината мајка Зорица Крсмановиќ. Пред да почине Зорица која не можеше да се помири со трагедијата истакна дека се слушнала со ќерка си минута пред да умре. […]

Uncategorized

ДНЕВНА ДОЗА ХОРОСКОП: Овие два знаци денес ги чека нешто посебно!

Два хороскопски знаци денес ги очекува убав ден. Проверете подолу дали вие сте еден од нив. Овен Премногу оган моментално е присутно во сите настани. Одлично ќе се чуствувате бидејќи топлината многу ви годи. Обидете […]

Uncategorized

На овие два хороскопски знаци утре ќе им се насмее среќата- денот ќе им донесе пари

Рак Работата секојдневно се зголемува. За ваша среќа, денешните обврски ќе ви причинуваат задоволство и нема да чувствувате замор. Денес е можна финансиска добивка од хонорарна работа. Партнерските односи ги држите под контрола и не […]

Uncategorized

Овие хороскопски знаци утре животот ќе ги израдува со прилив на пари

Два хороскопски знаци утре ги очекуваат финансиски приливи. Проверете дали и вие сте еден од нив подолу. Бик Имате многу добри идеи, но освен нив, потребна е и енергија која вие моментално ја немате. Финансиите […]