Ќерката на Аркан за прв пат прозборе во јавноста: Еве што кажа за Цеца

Ќерката на Аркан која до неговиот помен викендов ја немавме видено во јавност, Софија Ражнатовиќ, зборува за нејзиниот татко и односот со Цеца.

38-годишната Софија за прв пат прозборе за семејството. Таа за српскиот Курир вели дека нејзиниот татко многу и недостасува и дека со нејзината маќеа Светлана Ражнатовиќ цеца има многу добар донос и многу ја сака.

Loading...

– Секој ден помислувам на татко ми, за мене беше најдобар човек на светот. Цеца многу ја почитувам таа е силна жена, вели Софија.