Ленче Ристоска во ултра краток фустан и старки – големо браво за ова неверојатно секси издание на обвинителката

Погледнете го ова опуштено издание на Ленче

Loading...

Ленче Ристоска изгледа беспрекорно во ова секојдневно издание. Убавата тетовчанка за пред камерите избра фустан со цветен дезен во црвено-бела нијанса со должина над колената и култнтите старки.

Ако на ова ја додадеме и нејзината боб фризура, како и децентната шминка со која го истакна природниот изглед на нејзиното убаво лице, можеме слободно да кажеме дека Ленче изгледа како некоја ИТ девојка од социјалните мрежи.

Извор: Штипка