Цела на Неда – Ова е ќерката на Украден, убавината ја има наследено од неа

Наследничката на познатата пејачка Неда Украден ретко кога се појавува во јавноста, а веќе со години е посветена на семејниот живот.

Јелена Билбиј Миновиќ (39) која е единствена ќерка на пејачката која ја доби во брак со некогашниот нејзин сопруг Милан Билбиј кој минатата година го напушти овој свет.

-Мојата желба како и секоја нормална жена е, особено разведена, да го види своето дете среќно, како има свое семејство, рече Неда во една прилика за ќерка и која има три деца, близнаците Александра и Неда и синот Душан.

Loading...

Јелена инаку е директорка во маркетинг агенција, не сака да се експонира во јавноста, а сопственичка е и на салон за убавина во Белград.

Loading...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*