Филмска пресметка сред бел ден: Со сатар бркаат човек низ Лептокарија!! (видео)

Секојдневно билтените се полни со најразлични напади кои се случуваат низ Скопје.

 

Овој пат еден случаен минувач беше сведок на една филмска пресметка сред бел ден во ТЦ Лептокарија.

–#JackieChan и сопругата во Лептокарија! Филмска пресметка сред бел ден, Кинези со сатар во рака бркаат и физички се пресметуваат со друго лице, вака го опиша настанот сведокот на Фејсбук.

 

Loading...

За настанот и дали има повредени сè уште нема официјални информации.

Кинези со сатар бркаат човек во Лептокарија…Во државава владее тотална анархија!

Публикувахте от Дневна доза Политички Циркус в Сряда, 17 юли 2019 г.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*