Испијте го овој пијалок пред спиење и се што сте јаделе во текот на денот ќе го стопите преку ноќ

Ако го пиете овој пијалок никогаш нема да имате проблем со спиењето. Ни еден отров нема да биде во вашиот организам. Сите штетни токсини од оваа сосотјка ќе бидат елиминирани.

Пијалокот има и други предности како што се: лекување од депресија, висок крвен притисок и кариоваскулани болести.

Loading...

Состојки:

– 1лимон

1 една рака магдонос

1лажица оцет

1 стапче цимет или една лажичка цимет во прав

пола литар вода

Подготовка:

Еве што треба да направите – тоа е многу едноставно. Вие мора само да ставите две состојки од горе наведените во блендер. Секоја ноќ треба да пиете од овој пијалок пред да одите на спиење и секое утро ќе имате помалку тежина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*