Почина сопругот на српската пејачка – нивната ќерка се збогуваше од него со потресна порака

Смаил Синановиќ Маги, сопруот на пејачката Елма Синановиќ починал, како што пишуваат српските медиуми од долга и тешка болест. Ќерката на пејачката, Хулија со емотивна порака се збогува од својот татко на социјалните мрежи.

„Не знам како

е живеам без тебе“, порачала таа во опис на фотографијата на која го држи својот татко за рака.

Елма се уште не се огласила во врска со оваа вест.

Loading...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*