Сите се запрашаа што бара оваа убавица со старец, а таа им одговори

Манекенкста Ксенија Дели ниже големи успеси во светот на модата. Сепак најпозната е поради бракот со египетскиот милионер Осами Фатиј Рабаху АЛ- Шарифо.

Светот дозна за неа во 2016 година кога таа одлучи да се омажи за бизнисменот кој тогаш имаше 62 години а таа само 26.

Многумина ја осудија и рекоа дека е брак за пари а таа на својот Инстаграм профил им врати на сите.

-Кои сте вие да судите за мојот живот? Не сум совршена и не морам да бидам.

Пред да го вперите прстот во некој, проверете прво дали вашата дланка е чиста- напишала манекенката во пораката.

Loading...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*