Досега се нема појавено во јавност – Жељко Јоксимовиќ цел на татко му ФОТО

 

Популарните браќа Жељко и Саша Јоксимовиќ ѝ се добро познати на јавноста. Постариот е популарен пејач, музичар и композитор, а помладиот актер и водител.

Водителот Саша објави фотографија и од нивниот татко, на која се гледа дека пејачот наликува на својот татко.

„Тато и јас, се возиме со лифт, долго време се немавме видено… Да си ми жив и здрав, иако не ти е роденден. Јас ѓаволче и татко ми“, напиша Саша во описот на фотографијата.

Loading...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*