Џемиле од „Бурни времиња“ ќе ве шокира со својот изглед во приватноста!

Турската серија „Бурни времиња“ се емитуваше и во земјава, а приказната за капетанот Али, неговата сопруга Џемиле и четирите деца многу брзо стана една од омилените. Сценариото е инспирирано според вистинска приказна која допре до многу емотивци и љубители на ваков тип на серии.

Главната Хероина Џемиле беше највпечатлива, односно нејзината горка судбина која не ја остави да има ниеден спокоен ден. Но, кога станува збор за приватноста и изгледот на Џемиле, односно Ајча Бингол, таа е сосема поразлична, како камелеон кој постојано се преобразува.

Loading...

Ајча е сопруга и мајка на веќе возрасна ќерка, а покрај актерството многу обожава мачки.

Во серијата ја доживеавме како една скромна женичка во едноставна гардероба, но погледнете ја Ајча, нејзиниот сексапил, сензуалност и доминантен шарм.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*