Видео

Градоначалник се маскирал во инвалид, однесувањето на социјалните работници го шокирало (ВИДЕО)

Како дел од еден необичен социјален експеримент, еден мексикански градоначалник се маскирал во лице со посебни потреби, со цел да го тестира односот на локалните јавни службеници од прва рака. Откако добил бројни жалби од […]

Видео

Има 33 години и три деца: На сцената се појави без гаќички, Лукас полуде, а кога ја видоа Карлеуша и Шерифовиќ веднаш реагираа (ВИДЕО)

Станува збор за 33 годишната Ана Влајиќ која се појави во секси кожна комбинација на себе, а сите останаа без текст кога видоа дека таа не носи гаќички. Во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се […]

Видео

Одбил хемотерапија, дочекал 102 години: Дедото ги надживеал и докторите и го открил рецептот со кој го решил ракот

Докторите во Грција во 1976 година на овој човек му дијагностицирале неизлечлив рак на белите дробови па тој се помирил со тоа дека ќе умре. Девет различни лекари му го кажале истото, дека му останале […]